Zuzanna Rybarczyk

Psiaki w Zen – Tu i Teraz

Zuza jest założycielką HumAnimal Project, jak również właścicielką Psiaki w Zen – Tu i Teraz. Głównie pracuje z psami, jednak coraz częściej na swojej ścieżce ma do czynienia z innymi gatunkami zwierząt, które wspiera i którym pomaga.
Propaguje metody nastawione na poszerzanie świadomości w kontekście życia z psem, które uwzględniają człowieka w procesie transformacji czworonoga. Uważa, że najpiękniejsze w relacji pomiędzy człowiekiem a psem jest to, że jeśli zamiast szybkiego „naprawienia psa”, opiekun zechce dostrzec w danym zachowaniu odbicie siebie samego, wówczas zarówno pies, jak i człowiek mogą doświadczyć rozwinięcia swojego potencjału i zmian na lepsze.


Oprócz propagowania w Polsce metody Tellington TTouch, Zuza wykorzystuje w swej pracy również muzykoterapię, kamertony, mindfulness, a nawet odkrycia z dziedziny fizyki kwantowej. Wszystko to w połączeniu oferuje psim opiekunom możliwość wyjścia poza wszelkie schematy, które do tej pory mogły przeszkadzać w ujrzeniu upragnionych zmian w swoim psie.

W swojej ofercie Zuza posiada Kurs TTouch dla Psów, Kurs: „Pies Moim Lustrem” oraz Kurs Transformacji Zachowania i Relacji z Psem, który jest ich połączeniem. Dodatkowo serdecznie zaprasza na udział w warsztatach praktycznych i niezwykłych Obozach Transformacji, które dosłownie mogą być krokiem ku zmianie życia swojego i psa.


KURSY