Twórcy kursów

Zuza Rybarczyk

Zuzanna Rybarczyk - Hum Animal

Zuza jest założycielką HumAnimal Project, jak również właścicielką firmy Psiaki w Zen – Tu i Teraz. Głównie pracuje z psami, jednak coraz częściej na swojej ścieżce ma do czynienia z innymi gatunkami zwierząt, które wspiera i którym pomaga. 

Propaguje metody nastawione na holistyczne spojrzenie na zachowanie i życie z psem, które uwzględniają jego ciało, emocje i duszę, a także człowieka, który stanowi bardzo ważne ogniwo w procesie transformacji swojego czworonoga. Uważa, że najpiękniejsze w relacji pomiędzy człowiekiem a psem jest to, że jeśli zamiast szybkiego „naprawienia psa”, opiekun zechce dostrzec w danym zachowaniu odbicie siebie samego, wówczas nie tylko pies, ale i człowiek mogą pięknie wspólnie rozwinąć swój potencjał. 

Oprócz metody Tellington TTouch, Zuza wykorzystuje w swej pracy podejście behawioralne, ale także mindfulness, muzykoterapię i odkrycia fizyki kwantowej, które ją fascynują i których zastosowaniem dzieli się z psimi opiekunami w swoich kursach.

Obecnie zgłębia kursy z dziedziny Medycyny Chińskiej, w tym akupresurę dla psów, a także metodę Whole Energy Body Balance

Na HumAnimal Zuza oferuje kursy:  TTouch dla Psów, Pies Moim Lustrem oraz Kurs Transformacji Zachowania i Relacji z Psem, który jest połączeniem dwóch poprzednich. Dodatkowo serdecznie zaprasza Cię do udziału w swoich warsztatach praktycznych i niezwykłych Obozach Transformacji, które dosłownie mogą być krokiem milowym ku zmianie życia swojego i swojego psa.

Anna A.
Anna A.
Laila
Czytaj więcej
Zuza to cudowna osoba! W jej działaniu czułam ogromna pasję i chęć niesienia pomocy. W tak krótkim czasie przekazała nam mnóstwo pozytywnej energii, wiary w nas i chęci do działania, inspirujących materiałów, od których nie mogę odkleić oczu i uszu i przede wszystkim świadomości - dlaczego jest tak jak jest, dlaczego istnieje to co nazywamy problemami w relacji naszej z psem i od czego zacząć żeby stworzyć taką relację jaką chcemy mieć z naszym psiakiem. Pracowaliśmy z kilkoma osobami, ale praca zawsze skupiała się na wyeliminowaniu niepożądanego zachowania u psa. To nigdy nie działa na dłuższą metę. Podejście Zuzy jest całkiem inne i intuicyjnie czuję, że to strzał w 10-tkę, dlatego tak trafiło do mnie i mojego psiaka. Matko, mogłabym pisać i pisać, bo wdzięczność moja dla Ciebie Zuza nie ma końca! Dziękujemy ❤️❤️❤️ Z całego serca polecam każdemu kto chciałby polepszyć/zbudować wspaniałą relację ze swoim zwierzakiem! 😃
Monika D.
Monika D.
Czytaj więcej
Zuza to wulkan pozytywnej energii, którą zaraża uczestników kursów i webinariów ucząc nie tylko radzenia sobie z problemami ich czworonogów, ale przede wszystkim budowania relacji opartej na zaufaniu i emocjach. Osoba posiadająca wielką wiedzę, chęć dzielenia się nią i niesienia pomocy każdemu uczestnikowi zajęć. Ostatnie techniki, które miałam możliwość poznać i przećwiczyć zrelaksowały nie tylko moje zwierzęta ale i mnie samą i choć wcześniej do metody TTouch podchodziłam dość sceptycznie to po kilku sesjach wiem, że na pewno z niej nie zrezygnuję. Serdecznie polecam, nie tylko tym zmagającym się z problemami swoich czworonogów, ale wszystkim, którzy po prostu chcą pogłębić więź ze swoim pupilem. 🙂
Donata
Donata
Czytaj więcej
Polecam z całego serca ❤️ Zuza pomaga w pełni otworzyć się na nasze psy ale również na nas samych, co prowadzi do prawdziwej transformacji naszych psio-ludzkich oraz międzyludzkich relacji. Poza tym pozostaje zawsze chętna i gotowa do kontaktów i wymiany doświadczeń. Jej niesamowita energia udziela się w trybie ekspresowym, a wiedza i wrażliwość daje mega wsparcie i solidną dawkę informacji. ❤️🐾
Matylda
Matylda
Nina
Czytaj więcej
Zuza ma wspaniałe podejście do zwierząt i ich opiekunów oraz ogromną wiedzę 🙂 Dzięki jej otwartości, poradom i niestandardowemu podejściu, moja bardzo lękliwa suczka coraz mniej boi się świata i ludzi ❤ Bardzo polecam! 🐶
Alicja Milewska "Ala od Jazza"
Alicja Milewska "Ala od Jazza"
Czytaj więcej
Polecam z całego serca! Zuzę poznałam na konferencji metod szkoleniowych i od razu wiedziałam, że to właściwa osoba na właściwym miejscu, a każda kolejna rozmowa z nią to potwierdza! 😃 Wiedza, empatia i zaangażowanie w szkolenie psów i poprawianie ich relacji z opiekunem, a także potrzeba edukacji w rzetelny sposób to właśnie cecha Zuzanny jako specjalisty. 😃
Poprzedni
Następny

Diana Gaweł

Diana Gaweł - HumAnimal

Diana jest trenerką szkolenia psów, behawiorystką- w swojej pracy stosuje podejście pozytywne. Z wykształcenia jest również filologiem i pedagogiem. Na pierwszym miejscu stawia relację z psem oraz jego dobre samopoczucie. Wybór oraz bycie z psem – to dwie kluczowe dla niej sprawy. Uczestniczyła i wciąż uczestniczy w licznych szkoleniach i seminariach związanych zarówno z tematyką sportową, jak i behawioralną. Obecnie posiadaczka 3-ech psów rasy border collie, z którymi trenuje różne dyscypliny (frisbee, obedience, agility, flyball, nosework) i czerpie z nich inspiracje do swojej pracy. Instruktorka rally-o, certyfikowany sędzia i instruktor Nosework Polska, współzałożycielka flyball’owej drużyny Speed Hunters Flyball Team. Startowała w zawodach stowarzyszenia Nosework Polska ze swoim psem Norim, odnosząc w nich liczne sukcesy. Nosework traktuje jako świetną zabawę, zaspokojenie potrzeb psa oraz element terapii behawioralnej, ponieważ widzi, że to po prostu działa! Nie boi się psich aktywności opartych na wysokim pobudzeniu, ale robi to z głową.

Coraz bardziej zafascynowana TTouch, ziołolecznictwem, muzykoterapią, akupunkturą oraz innymi niekonwencjonalnymi obszarami.

Na platformie HumAnimal Diana zaoferuje swój kurs „Rozpocznij przygodę z nosework”  który stanowi wspaniały start i wsparcie dla każdego psiego rodzica, który jest zaciekawiony tą formą urozmaicenia życia z psem.

Dagmara Antkowiak 

Dagmara Antkowiak - HumAnimal

Dagmarę od zawsze ciągnęło do psów i pracy z nimi. Już jako dziecko marzyła o byciu weterynarzem, ale życie potoczyło się inaczej. Na długo odłożyła te marzenia w kąt, w międzyczasie ciesząc się psimi sportami. W końcu jednak życie zatoczyło koło i wróciła do realizacji pragnień z dzieciństwa. Ukończyła kurs masażu psów i kotów w  Studium Fizjoterapii Zwierząt w Warszawie, po czym rozpoczęła praktykę na swoich pupilach. I tak powstało PsieWałkowanie, dzięki któremu może pomagać dziś psom i dalej się rozwijać. Obecnie z pasją głaszcze, ugniata i wałkuje psiaki, aby poprawić ich stan ciała i ducha. Oprócz masaży (tych leczniczych i relaksacyjnych), oferuję też magnetoterapię, która na poziomie komórkowym wspomaga profilaktykę zdrowia i rehabilitację zwierząt poprzez usuwanie bólu i stanów zapalnych, rozluźnienie mięśni, regenerację po wysiłku, redukcję zwyrodnień, gojenie ran i regenerację uszkodzonych ścięgien.

Poza tym oferuje zajęcia z psiego fitnessu, podczas którego wzmacniane są mięśnie, a także poprawia się koordynacja czworonoga.

Na platformie HumAnimal znajdziesz aż dwa kursy Dagmary: „Relaksowanie psa poprzez masowanie” oraz „Pies w formie- czyli psi fitness”, które są również dostępne w formie pakietu pt. „Psi fitness i masaż relaksacyjny”.

Zosia
Zosia
Devik
Czytaj więcej
Dagmara ma super podejście do psów, Devik nie jest łatwym egzemplarzem, lubi czasem podgryźć, eskalować emocje, a Dagmara nigdy nie cofa ręki, tylko na przykład zmniejsza nacisk. Wie, co psu jest potrzebne, widać fajną relacje jaką nawiązuje. Devik odpływa z każdym kolejnym dotykiem widać, że przynosi mu to ulgę i relaks. Podczas masażu Devik ma przestrzeń, żeby wstać przejść się i po chwili wrócić, a widać, że jest mu to potrzebne. Z każdej wizyty jesteśmy (ja i Devi) bardzo zadowoleni i będziemy wracać!
Dominika
Dominika
Zora i Madox
Czytaj więcej
W PsieWałkowanie - byłam z dwoma psami które maja inne potrzeby treningu, rehabilitacji. Obydwa psy dostały profesjonalny program do swoich potrzeb, jestem bardzo zadowolona z pracy Dagmary z psami podejście do psów i zaangażowanie na 100%. Byłam już u paru specjalistów, ale nikt mnie tak mile nie zaskoczył jak Dagmara.
Teresa
Teresa
Reksio
Czytaj więcej
Dagmara Antkowiak w skrócie to psia czarodziejka, która oczarowała mojego reaktywnego, agresywnego psa i teraz na jej widok macha ogonem. Dzięki tej relacji była możliwa jego rehabilitacja, kiedy złamał miednicę w trzech miejscach i trzeba było ćwiczyć, żeby mógł chodzić i biegać. Rehabilitacja bardzo ładnie się udała i teraz Reksiu biega jak torpeda. Codziennie robimy fitness przez nią zalecony. Daga ma ogromną wiedzę, empatię i doświadczenie w pracy z psami. Pierwsze spotkanie z Reksiem nie wyglądało różowo, raczej wściekle i bałam się że ją pogryzie. Dagmara wiedziała jak się zachować i bardzo chciała nawiązać z nim relację. Pierwsze spotkania polegały bardziej na oswajaniu. Dopiero gdy podbiła jego serce, był w stanie zgodzić się na masaż relaksacyjny, podczas którego całkowicie odpłynął. Bardzo lubię to, że kiedy coś nie wychodzi, to ona proponuje inny wariant, który bardziej pasuje w danej sytuacji "To zróbmy to inaczej" i jest bardziej skuteczny. Kwintesencja Dagi: "Empatia, wiedza, skuteczność z wdziękiem"
Martyna Konieczka
Martyna Konieczka
Shiro
Czytaj więcej
Polecamy w 100% Dagmarę z Psie Wałkowanie! Nauczyła nas prawidłowej i jasnej komunikacji na płaszczyźnie człowiek - pies (wcześniej nie było dla nas to tak proste i jasne). Dzięki umiejętności i wiedzy Dagmary udało nam się już: wzmocnić poszczególne partie mięśniowe, poprawić sprawność fizyczna, zredukować masę ciała, poprawić równowagę i koordynację ruchową oraz poprawić stabilność ciała. Shiro uwielbia zajęcia z Dagmara i podejmuje każde rzucone wyzwanie, ale to nie wszystko z czego korzystamy w PsieWałkowanie. Po wyczerpujących zajęciach odpoczywamy na magnetoterapii regenerując tam swoje siły, a w czasie kontuzji zwalczamy tą metodą ból i przyspieszamy gojenie się ran. Czasami tez wpadniemy na masaż, gdzie Shiro chętnie oddaje się na relaksacyjny masaż, z którego nie chce wracać do domu. Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług jakie oferuje nam PsieWałkowanie. Teraz rozpoczęliśmy nową wspólną przygodę psiego fitnessu.
Agnieszka
Agnieszka
Edi
Czytaj więcej
Ciocia Dagmara potrafi najlepiej zmęczyć ciałko naszego sierściucha Ediego przygotowując profesjonalny zestaw ćwiczeń i wykorzystując wypasiony sprzęt fitnessowy! "
Marta
Marta
Atari i Draco
Czytaj więcej
Uwielbiamy Ciocię Dagmarę, nawet jak daje nam niezły wycisk- albo zwłaszcza wtedy. Bardzo fajne zajęcia, świetnie dobrane ćwiczenia, ciekawie rozpisany program fitnessowy i ciągłe wsparcie- po prostu najlepsza.
Poprzedni
Następny

Weronika Suwińska

Weronika to ambitna, pełna pozytywnej energii, zakręcona na punkcie zwierząt zoofizjoterapeutka specjalizująca się w pracy ze zwierzętami towarzyszącymi. A już niebawem także technik weterynarii. Miała przyjemność brać udział w projekcie ,,Galopem na Staż”, a także pracować pod okiem profesjonalistów z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt ,,Animal Active” w Warszawie. W wolnym czasie znalazła też chwilę na poszerzenie swojej wiedzy o fokach poprzez uczestnictwo w wolontariacie w Fokarium na Helu, a także praktyki w Bydgoskim zoo, czuwając nad zdrowiem i dobrostanem zwierząt.

Jakby tego było mało, stale poszerza wiedzę z zakresu zoofizjoterapii, uczestnicząc w webinarach, szkoleniach, kursach i konferencjach m.in. z pierwszej pomocy przedweterynaryjnej, TTouch, masażu czy manipulacji powięziowej. We wrześniu 2020 roku miała przyjemność zostać prelegentką na I Ogólnopolskiej Konferencji Weterynaryjnej przedstawiając słuchaczom pracę pod tytułem: ,,Wykorzystanie zabiegów rehabilitacyjnych u psa z niepełną stabilizacją stawu kolanowego po urazie zwichnięcia rzepki i zerwaniu więzadła krzyżowego-doczaszkowego. Nie zabrakło jej też na I i II Konferencji „Zoofizjoterapia w Praktyce”.

Jest także aktywnym uczestnikiem Koła Naukowego Zoofizjoterapeutów przy Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt w Bydgoszczy. Pod jego patronatem ukończyła szkolenie z manipulacji powięziowej u psów, które poprowadziła Justyna Kalbarczyk z Ori-Cheval- Rehabilitacja Koni i Psów, a także kurs ortezowania psów poprowadzony przez Ewelinę Sabarne z PawsUp. Weronika jest także twórcą artykułu pod tytułem: ,,Magnetoterapia w zoofizjoterapii” na stronie Koła Naukowego Zoofizjoterapetów

Na platformie HumAnimal znajdziesz jej kurs z zakresu opieki nad psim seniorem oraz różnych zagadnień związanych z zoofizjoterapią. 

 

Dołącz do nas i zostań twórcą kursów w HumAnimal Project!

Kontakt