Masz tylko JEDNĄ szansę, by dać swojemu psiemu seniorowi wszystko, czego potrzebuje.

Jesteś przekonana, że wiesz, jak to zrobić?​

Odtwórz wideo


Psi senior wymaga szczególnej opieki

Czy wiesz, jak zapewnić swojemu seniorowi prawidłową dietę? 

Czy wiesz, jak rozpoznać wczesne oznaki choroby?

 Czy wiesz, jak prawidłowo zadbać o jego kondycję psychiczną i fizyczną?

Odpowiednia opieka nad psim seniorem i wiedza o tym, na co zwrócić uwagę ma olbrzymie znaczenie dla zdrowia i jakości życia Twojego psa. Posiadając taką wiedzę możesz o wiele wcześniej zauważyć niepokojące, wczesne objawy choroby, natomiast znając bezpieczne ćwiczenia zapewnisz psiakowi odpowiednią stymulację, której potrzebuje on na każdym etapie swojego życia. 

Ruch sprawi, że unikniesz ryzyka otyłości, która z kolei może skutkować wieloma dolegliwościami, takimi jak cukrzyca, choroby serca, choroby układu ruchu, problemy ze strony układu pokarmowego. Ćwiczenia zaś pomogą stymulować układ nerwowy, co w przypadku psiego seniora zmniejszy ryzyko wystąpienia demencji starczej. 

Poprzez trening pogłębisz także Waszą relację.

CZEGO DOWIESZ SIĘ W KURSIE?

A ponadto...

O Weronice Suwińskiej - autorce kursu

Weronika to ambitna, pełna pozytywnej energii, zakręcona na punkcie zwierząt zoofizjoterapeutka specjalizująca się w pracy ze zwierzętami towarzyszącymi oraz technik weterynarii. Miała przyjemność brać udział w projekcie ,,Galopem na Staż”, a także pracować pod okiem profesjonalistów z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt ,,Animal Active” w Warszawie.

W wolnym czasie znalazła też chwilę na poszerzenie swojej wiedzy o fokach poprzez uczestnictwo w wolontariacie w Fokarium na Helu, a także praktyki w Bydgoskim zoo, czuwając nad zdrowiem i dobrostanem zwierząt.

Jest także aktywną uczestnikiczką Koła Naukowego Zoofizjoterapeutów przy Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt w Bydgoszczy. Pod jego patronatem ukończyła szkolenie z manipulacji powięziowej u psów, a także kurs ortezowania psów.

Weronika jest także twórczynią artykułu pod tytułem: ,,Magnetoterapia w zoofizjoterapii” na stronie Koła Naukowego Zoofizjoterapeutów.

Z jakich lekcji składa się kurs?

SPOTKANIE 1: O kursie i zoofizjoterapii

Poznasz strukturę kursu oraz dowiesz się, czym jest zoofizjoterapia, jakie narzędzia oferuje, dla kogo jest przeznaczona oraz dlaczego warto z niej korzystać.

SPOTKANIE 2: Kiedy pies staje się psim seniorem?

Dowiesz się, kiedy mówimy o psie jako psim seniorze oraz co ma wpływ na długość życia psa

SPOTKANIE 3: Wstępna ocena aparatu ruchu

Niezwykle ważne spotkanie, w którym nauczysz się, jak wstępnie zbadać ocenę aparatu ruchu u swojego psa oraz na co należy zwrócić uwagę podczas takiego badania.

SPOTKANIE 4: Niepokojące objawy, na które warto zwrócić szczególną uwagę

To spotkanie uświadomi Ci najważniejsze objawy i oznaki, które mogą świadczyć o tym, że coś złego dzieje się z Twoim psem. Dowiesz się na co zwrócić szczególną uwagę biorąc pod uwagę, że jesteś opiekunem psiego seniora.

SPOTKANIE 5: Rola zoofizjoterapii u psiego seniora

Dowiesz się, jakie problemy może rozwiązać zoofizjoterapia oraz jaka jest jej rola w życiu psich seniorów.

SPOTKANIE 6: Objawy i zwalczanie bólu u starszych psów  

Nauczysz się, jakie są objawy bólu u psich seniorów i że nie zawsze należą do nich agresja i wokalizacja. Dodatkowo przedstawię wybrane sposoby poradzenia sobie z bólem u psa.


SPOTKANIE 7: Jak powinna wyglądać opieka nad psim seniorem

To spotkanie poświęcone jest temu, jak powinna wyglądać opieka nad psim seniorem. Jakie badania powinnaś wykonywać oraz jak często, a także wskazówki dotyczące diety i suplementacji. Znajdziesz w nim też porady jak przystosować swój dom do życia z takim psem oraz na co zwrócić uwagę patrząc na psiego seniora.

SPOTKANIE 8: Najczęstsze choroby u psich seniorów i ich objawy

Dowiesz się, jakie są najczęstsze choroby u psich seniorów i jak je rozpoznać, byś mogła zareagować jak najszybciej. Ponadto, z pomocą licznych zdjęć i schematów nauczysz się, na czym polegają wybrane choroby układu ruchu, które doskwierają psim seniorom.

Spotkanie 9: Wpływ starzenia się na organizm psa

Poznasz wpływ, jaki starzenie wywiera na organizm Twojego psiego przyjaciela.

SPOTKANIE 10: Przykładowe ćwiczenia aktywne dla psiego seniora

Krok po kroku zostaniesz wprowadzona w ćwiczenia, które możesz samodzielnie wykonywać ze swoim psem. Dowiesz się, jakie są objawy zmęczenia i przetrenowania, jak przeprowadzić rozgrzewkę dla seniora.
Przekonasz się, że nie zawsze do ćwiczeń potrzebny jest specjalny sprzęt oraz że mogą być one świetną okazją do zaangażowania całej rodziny.


BONUSY:

- eBook: "Podstawowa opieka nad psim seniorem"
- Webinar o użyciu olejku CBD u psiaków

- Artykuł dotyczący demencji u psiego seniora i jak ją rozpoznać
- Artykuł dotyczący szkodliwych roślin i pokarmu dla psów
- Artykuł dotyczący odpowiedniego dobrania szelek dla psiego seniora

Co otrzymujesz w ramach tego kursu?

Nieograniczony czasowo dostęp do materiałów w formie nagranych wideo o łącznej długości 4,5 h + CZTERECH BONUSÓW!

Podsumowanie informacji z kursu zebrane w formie + eBooka"Podstawowa opieka nad psim seniorem" o długości 40-stu stron A4!

Dyplom ukończenia kursu zdobyty po rozwiązaniu quizu.

Przy zakupie pakietu PRO dodatkowo aż 2 kursy o łącznej długości trwania materiałów prawie 8 h!

Opinie

Czytaj więcej
Weronika to przemiła i życzliwa osoba, która od pierwszego spotkania wzbudza zaufanie. Angażuje się w swoją pracę całym sercem oraz wykonuje ją z wielką pasją. Dzięki jej empatycznemu podejściu nasz piesek bezstresowo przeszedł proces rehabilitacji po zabiegu tylnej łapki. Szybko znalazła wspólny język z naszym pieskiem i zyskała jego oraz nasze zaufanie. Dzięki jej ciężkiej pracy i zaangażowaniu nasza Nuka znów stanęła na cztery łapy i może cieszyć się komfortowym życiem.

Ten kurs to najlepszy prezent, który możesz sprawić swojemu seniorowi!

W ramach kursu otrzymujesz:

BONUSY:

Rodzaje pakietów

Pakiet BASIC

Specjalna cena
zł810
299
 • dostęp do 10 nagranych spotkań tematycznych
 • nieograniczony czasowo dostęp do materiałów
 • możliwość zadawania pytań prelegentce drogą mailową
 • dostęp do spotkania bonusowego: "Użycie olejku CBD" +4-ech bonusów dodatkowych
 • eBook: "Podstawowa opieka nad psim seniorem"

Łączna wartość kursu: 550 zł

Łączna wartość bonusów: 260 zł

RAZEM: 810 zł 

Dla Ciebie tylko 299zł

Pakiet VIP

Specjalna cena
zł1710
649
 • dostęp do 10 nagranych spotkań tematycznych
 • nieograniczony czasowo dostęp do materiałów
 • możliwość zadawania pytań prelegentce drogą mailową
 • dostęp do spotkania bonusowego: "Użycie olejku CBD" +4-ech bonusów dodatkowych
 • nieograniczony czasowo dostęp do kursu online: "Relaksowanie psa przez masowanie" (2,5 h materiałów)
 • 3-miesięczny dostęp do kursu online:"Rozpocznij przygodę z nosework (4 h materiałów)

 • Obecność na 2-óch grupach na Facebook i możliwość zadawania pytań

Łączna wartość kursu: 1250 zł
Łączna wartość bonusów: 460 zł

RAZEM: 1710 zł

Dla Ciebie tylko 649zł

Często zadawane pytania

Zdecydowanie! Wszystkie materiały zostały opracowane w taki sposób, by osoby początkujące poradziły sobie zarówno w nauce teorii, jak i praktyki przedstawionej w kursie. A nawet jeśli pojawią się jakieś trudności bądź wątpliwości, pamiętaj, że w cenie otrzymujesz kontakt z twórczynią danego kursu, by drogą mailową lub na grupie na Facebook móc otrzymać feedback i wsparcie.

Pakiety BASIC i PRO zawierają w sobie kursy utworzone z materiałów w formie wideo i tekstu. Lekcje z kursu możesz przerabiać w swoim własnym tempie, mając do nich dostęp 24/7.  

Po dokonaniu płatności, drogą mailową otrzymasz natychmiastowy dostęp do platformy kursowej z danym pakietem kursów, który wybrałaś/eś powyżej. W razie jakichkolwiek pytań czy trudności napisz na adres humanimalproject.contact@gmail.com. 🙂

Wszystkie materiały przygotowano z wielkim zaangażowaniem i Sercem.

Jeśli pomimo tego wciąż nie jesteś do końca przekonana do zakupu kursu, mam dla Ciebie 14-dniową Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 14 dni od opłacenia szkolenia stwierdzisz z jakiegoś powodu, że nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócę Ci pieniądze.

Jak tego dokonać? Wystarczy, że napiszesz na adres humanimalproject.contact@gmail.com powód zwrotu, a cała kwota za kurs zostanie z powrotem przelana na Twoje konto. Mam nadzieję, że dzięki temu zdecydujesz się na poszerzenie swojej wiedzy o zwierzętach właśnie z HumAnimal Project!