9- Tygodniowy Program, który Pomoże Ci Lepiej Zrozumieć Swojego Psa oraz Osiągnąć Porozumienie z Nim na Głębszym Poziomie

Unikalny Proces Transformujący Zachowanie Psa Poprzez Nawiązanie Relacji z Nim na Poziomie Ciała, Emocji i Ducha

Oferta specjalna kończy się za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

OPINIE MOICH KLIENTÓW O MNIE

Nawiązanie porozumienia ze swoim psem jest 
dla Ciebie na wyciągnięcie ręki...

Czy masz poczucie bezsilności związane z lękiem lub reaktywnością swojego psa?

Czy nie do końca wiesz, jak dogadać się ze swoim psem i jak zrozumieć, dlaczego zachowuje się tak, jak Twoim zdaniem, nie powinien?

W Internecie aż roi się od porad podpowiadających jak zmienić niepożądane zachowanie swojego psa i jak wychować go na grzecznego i usłuchanego towarzysza swojej codzienności. Większość z nich skupia się na technikach treningowych, na uczeniu psa samokontroli, posłuszeństwa i dostosowania się do człowieka.

Prawda jest jednak taka, że podchodząc wyłącznie treningowo, bez uwzględnienia przy tym połączenia pomiędzy sferą fizyczną, emocjonalną i duchową w relacji z psem, nie wprowadzimy długotrwałych zmian w jego zachowaniu.

 W swojej praktyce obserwuję, że skupienie się tylko i wyłącznie na zmianie zachowania prowadzi do wywierania presji i frustracji zarówno u opiekuna, jak i u psa. Za bardzo bowiem koncentrujemy się na jak najszybszej modyfikacji tego, czego nie lubimy i co nam u psa przeszkadza, zapominając, że jest to jedynie wynik końcowy innych składników, z którego dane zachowanie zostało „ulepione”.

Im bardziej skupimy się zamiast tego na tym, by lepiej zrozumieć swojego psa oraz to, co komunikuje nam poprzez swoje zachowanie, tym łatwiej i swobodniej zacznie zachodzić proces zmian.

Zamiast pytać: „Co zrobić, by zmienić zachowanie mojego psa?”, zadaj sobie pytanie: „Co zrobić, by umocnić z nim relację?”.

Cieszę się jednak, że trafiłaś na tę stronę, ponieważ Program Transformacji jest właśnie tym kursem, który zapewni Ci uporządkowanie wielu kwestii związanych z emocjami, komunikacją i zachowaniem psa, a także tym, w jaki sposób zbudować z nim głębszą relację i porozumienie. A wszystko to w duchu współpracy, świadomej komunikacji i wspólnego rozwoju z psem.

DZIĘKI PROGRAMOWI TRANSFORMACJI:

MASZ OBAWY, CZY SOBIE PORADZISZ?

Program ten został opracowany w taki sposób, byś mogła potraktować go jako proces, który krok po kroku przeprowadzi Cię  przez kolejne elementy poznawania swojego psa i budowania relacji z nim

Ma on także na celu pokazanie Ci, że nieważne od ilu specjalistów będziesz się uczyć, ostatecznie to to W TOBIE jest największa moc do tego, by wprowadzić pozytywne zmiany w życiu ze swoim psem.

Jeśli natomiast na którymś etapie Programu będziesz miała trudności lub wątpliwości, bez obaw! Otrzymujesz ode mnie możliwość zadawania pytań, a także wysyłania filmików, które będą analizowane podczas naszych grupowych spotkań.

Boisz się, że zaszkodzisz swojemu psu poprzez nieumiejętne wykonywanie przedstawionych w kursie technik? Bez względu na Twoje doświadczenie, w Programie tym nauczysz się, jak wykonywać na swoim psie techniki Tellington TTouch, które są proste i zarazem bezpieczne do oferowania psu. Nie ma potrzeby, bym fizycznie była obok Ciebie- z pomocą filmików instruktażowych i wsparcia na spotkaniach, z pewnością opanujesz te umiejętności.

Po każdym module otrzymasz również zadania do wykonania, które będą pomagały Ci przyswoić wiedzę i nowe umiejętności.

KIM JESTEM?

Nazywam się Zuzanna Rybarczyk i jestem trenerką oraz propagatorką metody Tellington TTouch® w Polsce od 2017 roku. We współpracy z psami inspiruję się również metodami takimi jak Canine Flow®Trust Technique®, jak również zagadnieniami z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, mindfulness, medytacji, technik oddechowych, energetycznych i dialogu z psem poprzez emocje i komunikację.

Jestem założycielką projektów Psiaki w Zen- Tu i Teraz, a także HumAnimal Project– platformy oferującej kursy online i webinary dla świadomych opiekunów zwierząt. Oferuję holistyczne konsultacje dla psów oraz warsztaty stacjonarne na terenie całej Polski. Współpracowałam z organizacjami, takimi jak m.in. Psia Wachta, Psiedszkole, Fundacja Dwa Plus Cztery, Oleśnickie Bidy.

Swoją wiedzę zdobywałam jeżdżąc po całym świecie i ucząc się od osób takich jak Sarah Fisher, Amber Batson, Linda Tellington-Jones, Robyn Hood i Caroline Griffith. Nie ma dla mnie granic, jeśli chodzi o doszkalanie się i zdobywanie kolejnych umiejętności, które pomagają mi wspierać moich psich klientów w możliwie najbardziej całościowy sposób.

Moim celem jest pokazanie Ci, że głęboka transformacja zachowania Twojego psa jest możliwa tylko wówczas, gdy w pierwszej kolejności odważysz się wejrzeć we własne wnętrze. To fascynująca ścieżka, która może i nie należy do najprostszych, ale jeśli zdecydujesz się nią podążyć, wszystko zacznie się zmieniać na lepsze, zarówno w życiu Twoim, jak i Twojego czworonoga.  

O METODZIE TELLINGTON TTOUCH®

Tellington TTouch® to metoda współpracy ze zwierzętami, która ewoluuje na świecie już od ponad 40 lat. Jej założycielką jest uznana, międzynarodowa trenerka, Linda Tellington-Jones.

Celem metody jest wprowadzenie zwierzęcia w stan równowagi emocjonalnej poprzez pracę na jego ciele.

Ciało i emocje są ze sobą ściśle związane i bardzo często to, czego zwierzę doświadczyło w swoim życiu, zapisało się właśnie pod postacią napięć w jego ciele fizycznym. Techniki TTouch pomagają psu w rozluźnieniu ich, a także w „rozpuszczeniu” pamięci o nich, tym samym wpływając na uzyskanie poczucia większego relaksu, równowagi emocjonalnej oraz transformacji zachowań lękowych i agresywnych.

Metoda TTouch® opiera się na technikach skupionych na:

● rozluźnieniu napięć fizycznych,

● poprawie propriocepcji (świadomości ciała zwierzęcia w przestrzeni),

● wsparciu integracji sensorycznej.

Techniki TTouch® składają się na delikatne ruchy wykonywane na ciele psa, angażujące jego układ nerwowy, a także na wykonywanie owijek oraz ćwiczeń na elementach i labiryncie.

Wszystkie te elementy pozytywnie wpływają na to, jak pies czuje się w swoim ciele, a poprzez to – w otaczającym go świecie.

Z JAKICH MODUŁÓW SKŁADA SIĘ 
PROGRAM TRANSFORMACJI RELACJI Z PSEM?

MODUŁ 1: SFERA FIZYCZNA

Potrzeby fizyczne psa
Czym jest metoda Tellington TTouch
W jaki sposób TTouch działa
Wpływ napięć w ciele i postawie na zachowanie psa
Rozpoznanie napięć w ciele psa
Wykonanie analizy ciała
Elementy ruchu okrężnego
Instrukcje wykonania ruchów TTouch na ciele psa
Przedstawienie zastosowania i instrukcji wykonania relaksujących owijek TTouch
Filmiki instruktażowe do każdego ruchu, owijki i przykłady sesji TTouch

MODUŁ 2: SFERA SPACEROWA

Czym jest Spacer w Zen?
Dlaczego szelki są lepsze od obroży?
Użycie podwójnego zapięcia na szelkach i konektora
Techniki poprawiające komunikację z psem poprzez smycz
Znaczenie naszej postawy, oddechu i emocji podczas spaceru
Spacer jako praktyka uważności
Plac Budowania Pewności Siebie
Labirynt i jego użycie w celu poprawy świadomości ciała psa
TTouch jako wsparcie na spacerze
MODUŁ 3: WZBOGACONE ŚRODOWISKO

➤ Potrzeby emocjonalne
Stres u psa i jak go zredukować
Teoria poliwagalna i zrozumienie emocji z poziomu Autonomicznego Układu Nerwowego
Samokontrola vs. Samoregulacja
Pogadanka o traumie
Plac zabaw wspierający pewność siebie
Zabawy w domu
Zabawy na spacerze
Jak zapewnić psu urozmaicenie i stymulację angażujące wszystkie jego zmysły


MODUŁ 4: SFERA PSIEJ OPIEKUNKI

W jaki sposób pies odczuwa nasze emocje
Jak nauczyć się ufać swojej intuicji
Typy odzwierciedleń nas w naszym psie
Co utrudnia psu swobodne wyrażanie emocji
Zmiana ograniczających nas przekonań
Ćw. „Pies Moim Lustrem”
Sposoby na uzyskanie większego spokoju i równowagi emocjonalnej
Techniki oddechowe
Odnalezienie akceptacji dla swojego psa
Taniec z emocją
Śpiewanie psu
Muzyka relaksacyjna

MODUŁ 5: SFERA DUCHOWA


➤ Moc uważności
Medytacja i przystanki uważności z psem
➤ Moc wdzięczności
➤ Czym są centra energetyczne?
Wpływ naszych przekonań na centra energetyczne
Moc intencji
Technika Spirali
Hipnoterapia z psem

CO OTRZYMUJESZ W KURSIE?

Opakowany w proces 9-cio tygodniowy Program, który krok po kroku wesprze Cię w dokonywaniu zmian w sobie i swoim psie na płaszczyźnie fizycznej, emocjonalnej i duchowej o łącznej długości materiałów 47 h!

Dostęp do platformy kursowej 24/7 na okres 6-12 miesięcy (z możliwością przedłużenia)

Dożywotni dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku oraz wsparcia prowadzącej i uczestników

Możliwość wysyłania swoich zadań i filmów do analizy podczas grupowych spotkań online i otrzymywanie feedback-u w związku z nauką technik metody Tellington TTouch

2 konsultacje indywidualne o łącznej długości 2 h w formie online do wykorzystania w przeciągu 2-óch miesięcy od rozpoczęcia Programu

Dostęp do aż 8-śmiu grupowych spotkań online z prowadzącą (wraz z dostępem do nagrań, jeśli nie będziesz w stanie dołączyć do nich na żywo)

Bonusowe webinary i rozmowy z psimi specjalistami z dziedziny behawiorystki, treningu i leczenia

TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

Ten program NIE jest dla Ciebie, jeśli:

OPINIA UCZESTNIKÓW 1. EDYCJI 
PROGRAMU TRANSFORMACJI

"Co Ci się podobało w Programie/Co ze sobą zabierasz?",
ponad 90% uczestników odpowiedziało: 
transformację siebie i psa. 🙂

HARMONOGRAM PROGRAMU I SPOTKAŃ GRUPOWYCH

ddd

CO MÓWIĄ ABSOLWENCI PROGRAMU TRANSFORMACJI?

MARCELINA DOBIEGA, MYSZKA I LOLA
MARCELINA DOBIEGA, MYSZKA I LOLA
Czytaj więcej
Wybrałam pakiet Transformacja, ponieważ chciałam poznać TTouch, ale też duchowe podejście do relacji z psem. I baaardzo się cieszę, że się zapisałam! Dzięki temu kursowi nauczyłam się tak wiele, że nie sposób wszystkiego wymienić:) Ogrom wspaniałej wiedzy!:) Przede wszystkim zaszły ogromne zmiany w moim podejściu do psów, wiem też np. jakie mają potrzeby lub co z nimi robić oraz oczywiście poznałam TTouch, a dzięki temu wszystkiemu, co jest zawarte w kursie, moje psiaki stały się spokojniejsze i będą mieć zdecydowanie lepsze życie:) im więcej praktykuję wskazówek z kursu tym więcej zachodzi pozytywnych zmian- w życiu psów i w moim:) Dowiedziałam się też dużo o sobie, o swoich potrzebach, emocjach oraz oczywiście poznałam wiele wskazówek jak sobie radzić- bo nasze emocje i zachowanie mają ogromne znaczenie w relacji z psem:) Nie będę wdawać się w szczegóły, po prostu kup i sam się przekonaj:) Naprawdę warto!:) Inwestycja w lepsze życie:) Warto też wspomnieć, że Zuza zawsze służyła nam pomocą i dawała świetne wskazówki 🙂 Rewelacja!:)
WERONIKA CUDZICH I DAFNE
WERONIKA CUDZICH I DAFNE
Czytaj więcej
Naprawdę warto zainwestować w ten kurs, bo jest to przede wszystkim inwestycja w siebie i pogłębienie więzi z psem. Materiały dają wiele do myślenia, również w życiu codziennym i pozwalają zastanowić się nad samym sobą i swoim zachowaniem. Spektakularnych efektów po tygodniu się nie spodziewajcie, ale ja po dwóch miesiącach zauważyłam zmiany. Wszystko dzieje się powoli, małymi kroczkami, które są małe, ale zauważalne i obstawiam, że to kwestia czasu i będzie o wiele lepiej. Kiedyś sytuacja ze zdjęcia raczej by się nie zdarzyła (podczas zawodów Dafne była zawsze na 200% naładowana). A tutaj.. nawet trochę poleżała. 🙂
ANIA GŁAŻEWSKA, W KRĘGU PSA
ANIA GŁAŻEWSKA, W KRĘGU PSA
Czytaj więcej
Nie czułam się gotowa do stanięcia twarzą w twarz z relacją ze swoim psem. Wyobrażacie sobie? Po tylu latach zadałam sobie pytanie - co znaczy dla mnie relacja z moim psem i z psami w ogóle. I to było dla mnie odkrywcze. Już nie musiałam wybierać. Poczułam, że cokolwiek się zadzieje, dotyczyć to będzie przede wszystkim mnie samej i wszystko się wyjaśni. Zuza powiedziała tylko jedno - otwórz się i niczego nie oczekuj. I to był jedyny plan. Zuza - jak ja Ci za to jestem wdzięczna. Klepnięte. Biorę udział. I się zaczęło… Czy rozpoznaję napięcia w ciele mojego psa? A gdzie ja je mam? Czy ja w ogóle czuję swoje ciało i co do mnie mówi? O zgrozo. Pies moim lustrem?? Jeszcze większe: "o matko"! Odkryłam, że mogę na psa popatrzeć inaczej. Jako skarbnicę wiedzy o sobie. Odkryłam jak wiele z prezentowanych zachowań i emocji dotyczy mnie samej. A luster mam wiele. Jest w czym się przeglądać. I tak naprawdę ten program rozpoczął nową drogę dla mnie. Dopełnił to, co gdzieś czułam, ale jakoś mi się rozpływało. Dał impuls do dalszych poszukiwań. Dał jeszcze większą odwagę do głębszego spojrzenia w siebie. Upewnił mnie, że idę w dobrym kierunku, choć mam wrażenie, że dopiero wybrałam buty. Warto wziąć udział w tej przygodzie!
DONATA BŁASZCZYK, EASY DOG
DONATA BŁASZCZYK, EASY DOG
Czytaj więcej
To był najciekawszy kurs ze wszystkich, w których do tej pory brałam udział. Program pozwala nam się w pełni otworzyć na nasze psiaki, ale wręcz zmusza również do wejrzenia w samego siebie, bo bez tego nie będzie PRAWDZIWEJ transformacji. Pomaga zrozumieć, że dane psy nie przychodzą do naszego życia bez jakiegoś ważnego powodu, że są naszymi lustrami i możemy się w nich przeglądać, chociaż nie zawsze, co widzimy w odbiciu, nam się spodoba. Jednak dzięki temu mamy szansę zrobić „porządek” z nami samymi i zobaczyć jak bardzo to pomaga w zmianie zachowania naszego psa. Poza sferą dotycząca „magicznej” relacji, dostajemy bardzo dużo praktycznych rad i wskazówek. A wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze, wyjątkowej energii i serdeczności oraz dobrym nastroju. Polecam każdemu. Nie tylko opiekunom psów, ale również ludziom, którzy zawodowo z psami pracują. Zdziwicie się, jak zaskakujące efekty może przynieść odpuszczenie kontroli oraz jak fajnie jest komunikować się z psami bez użycia komend i jakichkolwiek słów. Serio.
CELINA I SOJKA
CELINA I SOJKA
Czytaj więcej
Program Transformacji dla niektórych może brzmieć górnolotnie, bo niby co można zmienić w trzy miesiące, skoro z psem pracujemy od wiele dłuższego czasu i zmian prawie nie widać. Otóż nie,to nie jest zwykłe szkolenie, to magiczna i wcale nie tajemna wiedza 🙂 Wystarczy się tylko na nią, ale przede wszystkim na siebie, otworzyć 🙂 Zuza doskonale kieruje nami, co zrobić, aby nam i naszemu psu żyło się lepiej, razem i osobno, co naprawić tu i teraz i jak pozbyć się oczekiwań - tak oczekiwania to najważniejsza rzecz, jaką trzeba odpuścić, aby relacja z psiakiem mogła ulec zmianie i to takiej zmianie, że można szczękę zbierać z podłogi :))) My już po miesiącu zauważyliśmy zmiany, które nadal się dzieją, trzeba się tylko na nie otworzyć i odrzucić przypięte łatki i stare schematy i będzie super 🙂 Polecam wszystkim!
BOŻENA PUTLAK, BAZYLKA TEAM
BOŻENA PUTLAK, BAZYLKA TEAM
Czytaj więcej
Serdecznie polecamy szkolenia, warsztaty i kursy u niesamowitej Zuzi 💜 to wspaniała, empatyczna, z wielkim serduszkiem i pasją która zaraża wszystkich cudną osóbką. Po każdym spotkaniu z nią wyniosłam moc niesamowitej wiedzy i piękne nauki, aby lepiej spełniać oczekiwania i potrzeby swoich psiaków. ❤️Serdecznie polecamy i rekomendujemy BAZYLKA TEAM 💚🧡💜❤️
OLA ABRAMCZYK I MRÓWKA
OLA ABRAMCZYK I MRÓWKA
Czytaj więcej
Zdecydowanie wszystkim polecam kurs. Retoryka, praktyczna wiedza, która przy odrobinie chęci i zaangażowania działa cuda. Piękne jest to, że transformację przeszła nie tylko Mrówcia ale także ja 🙂 Nasze zmiany zachodzą w dalszym ciągu. Dzięki tej edycji kursu zrozumiałam, że to dopiero początek przygody z Ttouch 🙂 Kiedy zaczęłam rozumieć swoje emocje, nie trzymać w sobie złości, dać upust emocjom znajdując czas dla siebie mój pies nagle zaczął zachowywać się tak samo! To niesamowite, ponieważ TTouch zdecydowanie nam pomógł. Na początku widziałam regres w jej zachowaniu, była głośna, szczekała w domu. Gdy dałam jej się pozbyć tych emocji, przeżyć je a nie tłumić mówiąc jej polecenia nagle z pieska który nie podchodził do ludzi jest w stanie dać się obcej osobie pogłaskać, wziąć smakołyka na zewnątrz. Nawet sąsiedzi zaczęli mówić, że mój piesek jest spokojniejszy. Po raz pierwszy zauważyłam, że przestała szczekać na sąsiadów. Dziękuje!
Poprzedni
Następny

INNE OPINIE UCZESTNIKÓW
(z ankiety przesłanej uczestnikom po zakończeniu 1. edycji Programu)

Program transformacji relacji ze swoim psem pomógł zrozumieć nam wiele kwestii, które wcześniej traktowaliśmy jako "do zmiany". Główne założenie przedstawia prace przede wszystkim nad sobą, nad swoimi emocjami i akceptacją, tak aby poprawić/zbudować relację ze swoim pupilem, podczas gdy ewentualne zachowania („problemy”) rozwiążą się samoistnie. Zuza to dziewczyna pełna pozytywnej energii, z niesamowitym podejściem do ludzi i psiaków. Jej webinary są ciekawe, tematy dobrze opracowane i zawsze jest czas, aby zadać wszystkie nurtujące pytania. Forma webinarów jest różnorodna, oprócz „typowych” prezentacji występują też spotkania z innymi osobami, które mają do przekazania informacje z zakresu tematu, czasami są to dodatkowe filmy, czasami doświadczenia innych osób. Zuza dzieli się całą wiedzą, którą posiada w formie notatek, nagrań, książek, filmów... i wszystkich innych możliwych metod. Po każdym webinarze do wykonania jest zadanie domowe, które ma na celu lepiej zrozumieć opracowywane zagadnienie i wdrożyć je w życie – np. taniec ze swoim psiakiem! Warto uzbroić się w cierpliwość i zrozumienie – proponowane metody zaczynają działać po dłuższym czasie regularnego wdrażania, a czasami bywa, że problematyczne zachowania na początku wręcz się nasilają. Jednak nie warto się zniechęcać, przy pozytywnym nastawieniu (bo potrzeba wierzyć w to, co robisz!) – na pewno zauważysz pozytywne zmiany u swojego psa i siebie. U nas program pomógł wprowadzić wiele pozytywnych zmian w codziennym życiu. Nie tylko w stosunku do zachowania bezpośrednio dotyczących naszego czworonoga, ale także takich, które na pierwszy rzut nie mają znaczenia... a jednak pozwalają w niesamowity sposób umocnić relację. A więc jeśli jesteś gotowa/gotów na zmianę swoich ogólnych założeń dotyczących swojego życia i chcesz być szczęśliwszym i bardziej świadomym człowiekiem, który docenia każdą chwilę i kocha swojego psa, za to jakim jest – ten program jest dla Ciebie 🙂 Na koniec obserwacja- program transformacji faktycznie transformuję, ale głównie nasze podejście. Dziękujemy za pomoc w zrozumieniu wielu kwestii i w umocnieniu relacji z naszym psiakiem. Cieszymy się, że byliśmy częścią tego programu. Pozdrawiamy!
Zuza, wielkie i szczere "dziękuję" za wszystko na co mnie otworzyłaś! Program transformacji relacji ze swoim psem to coś zupełnie nowego na naszym edukacyjnym psim rynku. To wielopłaszczyznowe podejście do cudownego stworzenia jakim jest pies, to uwrażliwienie uczestnika na osobowość, potrzeby, emocje, lęki, niepokoje i możliwości naszych psów ale też ich sposób postrzegania nas - przewodników i sposoby czerpania z nas i dostrajania się do nas każdego dnia. Niezależnie od poziomu zaawansowania (u mnie ponad 15 letnie doświadczenie w pracy zawodowej z psami) każdy weźmie z programu coś dla siebie, lub jeśli jest bardzo świadomy zarówno siebie, jak i gatunku, z którym żyje, przypomni sobie co jest tak naprawdę ważne w tej relacji - bycie tu i teraz, bycie uważnym na emocje i potrzeby nas wszystkich. Znalazłam tu wiele przydatnych ćwiczeń i inspiracji do pracy z psimi i ludzkimi klientami. Do tego program wzbogacają liczne materiały dodatkowe o szerokiej tematyce, artykuły, historie, linki i filmy oraz polecana przez autorkę programu literatura przydatna z punktu widzenia własnego rozwoju duchowego. Prowadząca Zuza to wulkan pozytywności i otwartości, ale też osoba pełna zrozumienia jakie jest życie, jakie są nasze problemy i jak świadomie dokonując mądrych wyborów do niego podejść. Zuza - ten program zmienia rzeczywistość każdego! Wielkie dzięki ode mnie, moich 5 zwierzaków (jest i kot) oraz klientów, którzy choć nieświadomi do końca komu to zawdzięczają, już odczuwają dobroczynny wpływ mojego uczestnictwa w programie. Nawet mój partner i dziecię skorzystali z powodu mojego lepszego wglądu w siebie i zharmonizowania we współodczuwaniu. Program utwierdził mnie w przekonaniu, że kierunek, w którym od jakiegoś czasu zmierzam w moim podejściu do psów jest słuszny. Ogromnie Ci z serca dziękuję:)
Program Transformacji dla niektórych może brzmieć górnolotnie, bo niby co można zmienić w trzy miesiące, skoro z psem pracujemy od wiele dłuższego czasu i zmian prawie nie widać. Otóż nie,to nie jest zwykłe szkolenie, to magiczna i wcale nie tajemna wiedza 🙂 Wystarczy się tylko na nią, ale przede wszystkim na siebie, otworzyć 🙂 Zuza doskonale kieruje nami, co zrobić, aby nam i naszemu psu żyło się lepiej, razem i osobno, co naprawić tu i teraz i jak pozbyć się oczekiwań - tak oczekiwania to najważniejsza rzecz, jaką trzeba odpuścić, aby relacja z psiakiem mogła ulec zmianie i to takiej zmianie, że można szczękę zbierać z podłogi :))) My już po miesiącu zauważyliśmy zmiany, które nadal się dzieją, trzeba się tylko na nie otworzyć i odrzucić przypięte łatki i stare schematy i będzie super 🙂 Polecam wszystkim! 4. Szczerze żałuję, że Program Transformacji dobiega końca. Będzie mi bardzo brakowało naszych cotygodniowych spotkań, ale z drugiej strony jestem przekonana, że wiedza (potężna i transformująca!), którą zdobyłam, pozostanie ze mną już na zawsze i dzięki Zuzowym wskazówkom moja relacja z psami, a także z samą sobą i innymi ludźmi (tak, tak!), będzie się rozwijać i nieustannie polepszać. Dziękuję Prowadzącej za ogromne zaangażowanie, rzetelność i spojrzenie pełne czułości na najcudowniejsze PSY, ale także na ludzi! Zuza powiedziała tylko jedno - otwórz się i niczego nie oczekuj. I to był jedyny plan. Zuza - jak ja Ci za to jestem wdzięczna. Klepnięte. Biorę udział. I się zaczęło… Czy rozpoznaję napięcia w ciele mojego psa? A gdzie ja je mam? Czy ja w ogóle czuję swoje ciało i co do mnie mówi? O zgrozo. Pies moim lustrem?? Jeszcze większe: "o matko"! Odkryłam, że mogę na psa popatrzeć inaczej. Jako skarbnicę wiedzy o sobie. Odkryłam jak wiele z prezentowanych zachowań i emocji dotyczy mnie samej. A luster mam wiele. Jest w czym się przeglądać. I tak naprawdę ten program rozpoczął nową drogę dla mnie. Dopełnił to, co gdzieś czułam, ale jakoś mi się rozpływało. Dał impuls do dalszych poszukiwań. Dał jeszcze większą odwagę do głębszego spojrzenia w siebie. Upewnił mnie, że idę w dobrym kierunku, choć mam wrażenie, że dopiero wybrałam buty. Warto wziąć udział w tej przygodzie!”
Program transformacji to program, który otwiera umysł, serce, uwalnia wszystko co we mnie "siedzi". Mało kiedy analizowalam swoje zachowania. Teraz potrafię świadomie zastanowić się nad swoimi zachowaniami, emocjami, zastanowić się dlaczego robię coś tak, a nie inaczej. Dzięki programowi zaczęłam częściej się zatrzymywać nad tym co ulotne, nad chwilami, nad tym co takie zwykle, a właśnie czyni z naszego życia takie piękne. Zaczęłam po prostu być z psami, idę z nimi na spacer, chcą kopać dołki to siadam i czekam aż skończą, oczywiście nie zawsze, bo pewnie czasem musiałabym nocować na polu 😂, ale staram się podążać za nimi na tyle ile mogę. Staram się zrozumieć co do mnie mówią, czego potrzebują. Pracuje nad sobą i mam nadzieję, że ta praca nigdy się nie skończy, bo nie ma ludzi idealnych! ❤❤ Zuza dziękuję Ci za pokazanie totalnie innej drogi, drogi do akceptacji siebie i swoich piesków, bez tego bym nie ruszyła, a tak widzę małe sukcesy, które są drogą do większych ❤
Program Transformacji polecam każdemu! Nie tylko opiekunom psów, ale również ludziom, którzy z psami pracują zawodowo. Pomaga on otworzyć się na potrzeby oraz możliwości psa, osiągnąć, wydawałoby się, nieosiągalne porozumienie ze swoim zwierzakiem. Wejrzeć w siebie, dokonać własnej transformacji. Wtedy pies sam podąży za nami i naszą energią. Poza tym program daje wiele praktycznych wskazówek, które bardzo ułatwią codzienne życie. Polecam! Polecam! Polecam!
Poprzedni
Następny

Opinia ekipy "Co Mówi Pies?"
(znany projekt poświęcony nauce psiego języka)

W ramach kursu otrzymujesz:

BONUSY:

#BONUS 1: Webinar dotyczący użycia olejku CBD w celu wyciszenia psa i wsparcia go w licznych schorzeniach, o wartości 100 PLN
#BONUS 2: Webinar wraz z materiałami dodatkowymi dotyczący metody Radykalnego Wybaczania i wagi wybaczania w kontekście życia z psem o wartości 100 PLN
#BONUS 3: 13 nagrań spotkań na Zoom z poprzednich edycji Programu Transformacji o łącznej długości 19 h o wartości 760 PLN
#BONUS 4: Nieograniczony czasowo dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku z możliwością zadawania pytań i otrzymywania wsparcia o wartości 200 PLN
#BONUS 5: Dostęp do ponad 20-stu rozmów z psimi specjalistami z dziedziny behawiorystki, treningu i leczenia o wartości 500 PLN
#BONUS 6: Dostęp do jednego z wybranych kursów dodatkowych o łącznej długości 3-4 h: masaż relaksacyjny/psi fitness/nosework/opieka nad psim seniorem o wartości 350 PLN

PAKIETY

Pakiet BASIC

Specjalna cena
zł2184
699
 • 6-ścio miesięczny dostęp do platformy kursowej zawierającej 28 h materiałów w formie video oraz PDF (z możliwością przedłużenia)
 • dostęp do grupy na Facebooku
 • dostęp do 8-śmiu grupowych spotkań z prowadzącą (bez nagrań)
 • dostęp do ponad 20-stu rozmów z psimi specjalistami z dziedziny behawiorystki, treningu i leczenia
 • możliwość przesyłania filmików i zadań do analizy podczas spotkań
 • dostęp do 19 h nagrań spotkań grupowych z poprzednich edycji​
 • dostęp do bonusowych webinarów dot. użycia olejku CBD i metody Radykalnego Wybaczania
 • 2 konsultacje telefoniczne o łącznej długości 2h
 • możliwość indywidualnego kontaktu z prowadzącą poprzez e-mail lub Whatsapp przez okres trwania całego Programu
 • dostęp do jednego z wybranych kursów dodatkowych o łącznej długości 3-4 h: masaż relaksacyjny/psi fitness/nosework/opieka nad psim seniorem

Łączna wartość kursu: 1480 zł

Łączna wartość bonusów: 700 zł

RAZEM: 2180zł 

Dla Ciebie tylko 699zł

 (po 8.05- do ceny regularnej)

Pakiet VIP

Specjalna cena
zł3440
799
 • dostęp na rok do platformy kursowej zawierającej 28 h materiałów w formie video oraz PDF (z możliwością przedłużenia)
 • dostęp do grupy na Facebooku
 • dostęp do 8-śmiu grupowych spotkań z prowadzącą (dostęp do nagrań)
 • dostęp do ponad 20-stu rozmów z psimi specjalistami z dziedziny behawiorystki, treningu i leczenia
 • możliwość przesyłania filmików i zadań do analizy podczas spotkań
 • dostęp do 19 h nagrań spotkań grupowych z poprzednich edycji​
 • dostęp do bonusowych webinarów dot. użycia olejku CBD i metody Radykalnego Wybaczania
 • 2 konsultacje telefoniczne o łącznej długości 2h
 • możliwość indywidualnego kontaktu z prowadzącą poprzez e-mail lub Whatsapp przez okres trwania całego Programu
 • dostęp do jednego z wybranych kursów dodatkowych o łącznej długości 3-4 h: masaż relaksacyjny/psi fitness/nosework/opieka nad psim seniorem

Łączna wartość kursu: 1780 zł
Łączna wartość bonusów: 1660 zł

RAZEM: 3440 zł

Dla Ciebie tylko 799zł

 (po 8.05- do ceny regularnej)

Pakiet TRANSFORMACJA

Specjalna cena
zł4690
1299
 • dostęp na rok do platformy kursowej zawierającej 28 h materiałów w formie video oraz PDF (z możliwością DARMOWEGO przedłużenia)
 • dostęp do grupy na Facebooku
 • dostęp do 8-śmiu grupowych spotkań z prowadzącą (dostęp do nagrań)
 • możliwość przesyłania filmików i zadań do analizy podczas spotkań
 • dostęp do ponad 20-stu rozmów z psimi specjalistami z dziedziny behawiorystki, treningu i leczenia
 • dostęp do 19 h nagrań spotkań grupowych z poprzednich edycji​
 • dostęp do bonusowych webinarów dot. użycia olejku CBD i metody Radykalnego Wybaczania
 • 2 konsultacje telefoniczne o łącznej długości 2h
 • możliwość indywidualnego kontaktu z prowadzącą poprzez e-mail lub Whatsapp przez okres trwania całego Programu
 • dostęp do jednego z wybranych kursów dodatkowych o łącznej długości 3-4 h: masaż relaksacyjny/psi fitness/nosework/opieka nad psim seniorem

Łączna wartość kursu: 2680 zł
Łączna wartość bonusów: 2010 zł

RAZEM: 4690 zł

Dla Ciebie tylko 1299zł

(po 8.05- do ceny regularnej)

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH!

Przy dowolnym pakiecie możesz skorzystać z opcji płatności w ratach. Wystarczy, że wybierzesz opcję płatności PayU, po czym klikniesz „raty” jak na przedstawionym rysunku.

Oferta specjalna kończy się za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Często zadawane pytania

Zdecydowanie! Wszystkie materiały zostały opracowane w taki sposób, by osoby początkujące poradziły sobie zarówno w nauce teorii, jak i praktyki przedstawionej w kursie. A nawet jeśli pojawią się jakieś trudności bądź wątpliwości, pamiętaj, że w cenie otrzymujesz kontakt z twórczynią danego kursu, by drogą mailową lub na grupie na Facebook móc otrzymać feedback i wsparcie.

Pakiety BASIC i PRO zawierają w sobie kursy utworzone z materiałów w formie wideo i tekstu. Lekcje z kursu możesz przerabiać w swoim własnym tempie, mając do nich dostęp 24/7.  

Po dokonaniu płatności, drogą mailową otrzymasz natychmiastowy dostęp do platformy kursowej z danym pakietem kursów, który wybrałaś/eś powyżej. W razie jakichkolwiek pytań czy trudności napisz na adres humanimalproject.contact@gmail.com. 🙂

Wszystkie materiały przygotowano z wielkim zaangażowaniem i Sercem.

Jeśli pomimo tego wciąż nie jesteś do końca przekonana do zakupu kursu, mam dla Ciebie 14-dniową Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 14 dni od opłacenia szkolenia stwierdzisz z jakiegoś powodu, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, zwrócę Ci pieniądze.

Jak tego dokonać? Wystarczy, że napiszesz na adres psiakiwzen@gmail.com powód zwrotu, a cała kwota za kurs zostanie z powrotem przelana na Twoje konto.