Kursy online

Rozpocznij przygodę z nosework

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli jesteś psiakiem chętnym do tego, by wykorzystać potencja ł swojego nosa na całego! Z pomocą noseworku zwiększysz swoją pewność siebie, umocnisz więź ze swoim opiekunem, a także zapewnisz sobie świetną rozrywkę. A przy okazji zmęczysz się też umysłowo (węszenie to w końcu nie taka prosta sprawa, prawda?). 

Kurs zawiera liczne wskazówki praktyczne, jak i zagadnienia teoretyczne. Od budowania wartości wybranego zapachu, przez rutynę startową, zagracone pomieszczenie, rozproszenia, linię z przedmiotów i wiele innych przejdziemy do przeszukań pomieszczeń, różnych pojemników, obszarów zewnętrznych oraz pojazdów. W kursie tym Twój opiekun pozna podstawy teorii zapachu, właściwości Twojego nosa, dowie się czym jest ZWZ (zmiana w zachowaniu) oraz nauczy się lepiej odczytywać Twoją mowę ciała. 

Kurs podzielony jest na 6 modułów. Każdy z nich zawiera 7 lekcji, a dostęp do poszczególnych modułów udzielany jest co tydzień, byście pomalutku mogli przerabiać sobie każde nowe zagadnienie. Jest on dostępny w wersji BASIC i PRO. Szczegółowy opis znajdziecie TUTAJ (poproś swojego człowieka o przeczytanie Ci go na głos, byście wspólnie mogli podjąć decyzję czy to zabawa dla Was!).

Jeśli tak, zachęć swojego ludzkiego rodzica do dołączenia już dziś! 🙂

Relaksowanie psa przez masowanie

Czy jesteś psiakiem odczuwającym w swoim ciele napięcia i stres? Co byś powiedział na sesje masażu relaksacyjnego, które mógłby Ci oferować Twój opiekun? 🙂

Wyobraź sobie tylko te wspólne wieczorki wspólnego relaksu i odprężenia… 

Celem tego kursu jest podzielenie się z Twoim opiekunem podstawowymi informacjami dotyczącymi dotyku i psiego masażu relaksacyjnego. Podczas kursu dowie się on jaki jest cel i założenia masażu, a także jak ważną rolę w procesie relaksacji odgrywa środowisko i on sam. 

Kurs składa się z kilku modułów, a jako że dostęp do nich uzyskujecie na czas nieograniczony, to możecie przerabiać go w swoim własnym tempie. 

Koniecznie namów swojego ludzkiego rodzica na zapoznanie się ze szczegółami tego kursu. Możesz mu podpowiedzieć, że znajdzie je TUTAJ. 🙂

TTouch dla psów

W kursie tym Twój opiekun wejdzie w magiczny świat metody Tellington TTouch, która zapewni Wam przydatne narzędzia i techniki wzmacniające zarówno Waszą psie-ludzką, jak i pomagające Ci w wyciszeniu i osiągnięciu stanu zen. ten kurs jest w szczególności dla Ciebie, jeśli opiekun Twój podjął współpracę z behawiorystą po to, by wspomóc Cię w radzeniu sobie ze swoimi lękami, pobudliwością czy reaktywnością. Techniki TTouch będą wspaniałym uzupełnieniem tego, nad czym już wspólnie pracujecie! 🙂

Kurs składa się z ok. 100-stu filmików instruktażowych, które podzielone są na 14 modułów. Jest to jedyna platforma, na której nauczy się tej metody w języku polskim. 

Moduły te skupiają się na zagadnieniach związanych z:

pracą na ciele (świadomym dotykiem, nauce obserwacji napięć oraz dyskomfortu w Twoim psim ciele),

technikami owijek stosowanymi w celu wyciszenia układu nerwowego poprzez ucisk,

technikami smyczowymi wspierającymi spokojny spacer oraz ułatwienie w treningu pozytywnego szkolenia.

Jeśli Twój opiekun się zaciekawi tym kursem, przekaż mu, że więcej informacji na temat tej metody może znaleźć na tym kanale na YouTube (być może pokazywał Ci już tam filmiki z kotami 😉 oraz w tym artykule i na tym blogu

Więcej 

Kurs ten jest pierwszą częścią Kursu Transformacji Zachowania i Relacji z Psem. Pełen opis znajdziecie TUTAJ

Pies Moim Lustrem

Pies Moim Lustrem to bardzo ciekawa propozycja, którą koniecznie pokaż swojemu opiekunowi! W tym kursie bowiem Twój człowiek nie tylko nauczy się jak zaspokajać Twoje psie potrzeby, jak zapewnić Ci komfortowe i cudowne życie, ale także odnajdzie w Twoim zachowaniu wskazówki dla samego siebie. Dowie się też w jaki sposób jego emocje odzwierciedlają się w Twoim zachowaniu i w jaki sposób może dokonać pozytywnych zmian w sobie, by dzięki temu lepiej też zrozumieć i Ciebie.  

W kursie tym Twój człowiek znajdzie też bardziej „niestandardowe” podejście i spojrzenie na życie z Tobą, ponieważ poza bardziej przyziemnymi tematami, dowie się również w jaki sposób może zacząć z Tobą medytować, jak przeprowadzać dla Ciebie sesji relaksującej hipnoterapii, pozna centra energetyczne w Twoim i swoim ciele oraz otrzyma mnóstwo wskazówek odnośnie tego, by wprowadzić więcej „magii” w Waszą codzienność.

Ten kurs jest zdecydowanie dla Twojego opiekuna, jeśli trafia do niego podejście, które opisałam na swoim blogu oraz które prezentuję w tym i tym filmiku. 🙂

Więcej informacji zawarłam dla Was TUTAJ

Kurs ten jest drugą częścią Kursu Transformacji Zachowania i Relacji z Psem (opis znajdziecie poniżej).

Ania G.
Ania G.
Czytaj więcej
Nie czułam się gotowa do stanięcia twarzą w twarz z relacją ze swoim psem. Odkryłam jak wiele z prezentowanych zachowań i emocji dotyczy mnie samej. A luster mam wiele. Jest w czym się przeglądać. I tak naprawdę ten program rozpoczął nową drogę dla mnie. Dopełnił to, co gdzieś czułam, ale jakoś mi się rozpływało. Dał impuls do dalszych poszukiwań. Dał jeszcze większą odwagę do głębszego spojrzenia w siebie. Upewnił mnie, że idę w dobrym kierunku, choć mam wrażenie, że dopiero wybrałam buty. Warto wziąć udział w tej przygodzie!
Patryk
Patryk
Czytaj więcej
Polecam go wszystkim, którzy chcą wynieść relację ze swoim psem na o wiele wyższy, głębszy poziom, bo jeśli potraktujecie temat poważnie, skończycie jako zupełnie inni ludzie, a właściwie powinienem powiedzieć Inni Psiarze. Wystarczy nie bać się tych subtelnych zdarzeń, które tak łatwo uciekają naszej uwadze w pędzie życia i zatrzymać się na kilka chwil by być Tu i Teraz. Wprowadzi to do Waszego życia wszystko to, co dla Was najlepsze.
Poprzedni
Następny

Program Transformacji Relacji z Psem

To, czego się Twój opiekun nauczy się w tym kursie „w głowie się nie zmieści, ale w Sercu już tak”. 🙂

Dzięki temu kursowi Twój psi rodzic:

– odkryje skarb, który przynosisz do jego życia pod postacią, jak to nazywa, „problemowego zachowania” 
– odnajdzie wewnętrzny spokój poprzez praktykowanie ze swoim psem uważności, akceptacji i wdzięczności
– wyciszy swój zabiegany umysł i zaprzyjaźni się ze swoimi trudnymi emocjami,
– nauczy się, jak holistycznie zaspokajać Twoje potrzeby z poziomu ciała, emocji i duszy oraz jak pomagać Ci w regulacji, (a nie kontrolowaniu) swoich emocji, 
– pozna mniej standardowe podejścia do pracy z Tobą,
– zapozna się z metodą Tellington TTouch- jest to jedyna platforma, na której nauczy się on tej metody w języku polskim, 
– otworzy się na swoją intuicję i życie z poziomu Serca 
– przekona się, że zarówno Ty, jak i on jesteście „skarbem do odkrycia, a nie problemem do naprawienia” (cytat cudownej E. Stępnickiej!)

A wszystko to zebrane w ponad 150-stu filmikach instruktażowych, ćwiczeniach i procesie- Procesie Transformacji. 🙂

Szczegóły tego kursu możecie znaleźć TUTAJSpecjalnie dla Was nagrałam też filmik pokazujący jego wnętrze

Kurs ten jest połączeniem kursów: „TTouch dla Psów” oraz „PIes Moim Lustrem”, które opisałam powyżej.

TUTAJ możesz otrzymać darmowy wstęp do tego kursu.

Uczestniczka kursu
Uczestniczka kursu
Czytaj więcej
Zuza jest wulkanem energii i kopalnią wiedzy jeśli chodzi o psie potrzeby i zachowania. Zaraża optymizmem, motywuje do zmian przeprowadzanych na luzie i z akceptacją. Jej spojrzenie na relację zwierzak-opiekun jest niekiedy wywrotowe. I w tym cała wartość. ☺
Uczestniczka kursu
Uczestniczka kursu
Czytaj więcej
Będzie mi bardzo brakowało naszych spotkań, ale z drugiej strony jestem przekonana, że wiedza (potężna i transformująca!), którą zdobyłam, pozostanie ze mną już na zawsze i dzięki Zuzowym wskazówkom moja relacja z psami, a także z samą sobą i innymi ludźmi (tak, tak!), będzie się rozwijać i nieustannie polepszać. Dziękuję prowadzącej za ogromne zaangażowanie, rzetelność i spojrzenie pełne czułości na najcudowniejsze PSY, ale także na ludzi!
Uczestniczka kursu
Uczestniczka kursu
Czytaj więcej
Mało kiedy analizowałam swoje zachowania. Teraz potrafię świadomie zastanowić się nad swoimi zachowaniami, emocjami, pomyśleć, dlaczego robię coś tak, a nie inaczej. Dzięki programowi zaczęłam częściej się zatrzymywać nad tym, co ulotne, nad chwilami, nad tym, co takie zwykłe, a co właśnie czyni z naszego życia takie piękno. Zaczęłam po prostu być z psami, idę z nimi na spacer, chcą kopać dołki to siadam i czekam aż skończą, oczywiście nie zawsze, bo pewnie czasem musiałabym nocować na polu ☺ Ale staram się podążać za nimi na tyle, na ile mogę. Staram się zrozumieć, co do mnie mówią, czego potrzebują. Pracuje nad sobą i mam nadzieję, że ta praca nigdy się nie skończy, bo nie ma ludzi idealnych! Zuza, dziękuję Ci za pokazanie totalnie innej drogi, drogi do akceptacji siebie i swoich piesków, bez tego bym nie ruszyła, a tak widzę małe sukcesy, które są drogą do większych!
Poprzedni
Następny

Lata młodości są już za Tobą, jednak mimo to wciąż masz w sobie chęć do życia, wyznając zasadę: „liczy się, na ile się czujesz”?
Masz wrażenie, że Twój opiekun martwi się Twoim wiekiem, czując bezsilność związaną z nowymi potrzebami, które teraz posiadasz? A może do końca nie wie, jak dać Ci najlepszą możliwą opiekę w tym wieku?

Bez obaw, przygotowując nasze kursy pamiętaliśmy też o psiakach, takich jak Ty! 

W tym oto szkoleniu Twój psi rodzic dowie się, jak rozpoznać u Ciebie ból, w jaki sposób zapewnić Ci zbilansowaną dietę, jak zmodyfikować aktywności, Waszą codzienność oraz treningi, byś mógł (mogła!) cieszyć się dłuuuugą, spokojną i szczęśliwą psią starością. 

A wszystko to starannie przygotowane przez naszą zoofizjoterapeutkę, która zadbała o to, by było Wam razem jak najprzyjemniej przyswajać nową wiedzę i wskazówki. 

Szczegóły tego kursu znajdziecie TUTAJ.

Pies w formie – czyli psi fitness

Chcesz popracować nad swoją formą i dodatkowo wzmocnić więź ze swoim opiekunem?

Masz ochotę na urozmaicenie Waszych wspólnych spacerów i dodanie im nieco wigoru i zabawy?

Jeśli tak, to ten kurs jest wręcz idealny dla Waszej psio-ludzkiej relacji! Znajdziecie w nim mnóstwo informacji i wskazówek, jak bezpiecznie i stopniowo wprowadzić psi fitness do Waszego życia. Poznacie kilkanaście fitnessowych ćwiczeń, których z łatwością nauczycie się dzięki filmikom instruktażowym.

Ten kurs to istna Chodakowska w wersji dla psów! Kilka tygodni i nie jeden Fafik (lub Faficzka?) będzie oglądać się za Tobą na ulicy zazdroszcząc Ci Twego wysportowanego psiego ciała! 🙂

Szczegóły tego kursu znajdziecie TUTAJ.

Kontakt